KURUMSAL

CEYLAN HAFRİYAT

Ceylan Hafriyat 1986 yılından günümüze kadar baraj inşaatları başta olmak üzere hafriyat, kırım, yıkım, moloz nakliyat, bina temel hafriyatı, eski bina yıkımı gibi birçok konuda sizlere hizmet ederek bugünlere gelmiş bulunmaktayız….
 

Ceylan Hafriyat olarak gelişmiş makine parkımız, uzman personelimiz ile hizmetlerimizi sizlere en iyiyi sunacak şekilde devam ettirmekteyiz….
 

Çevre sağlığı ve güvenliği konusunda örnek alınacak bir kalite politikasına sahip olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.
 

Önemsediğimiz ve severek icra ettiğimiz mesleğimizi, memnun müşteri portföyü ile daha da güçlendirecek atılımları yapmak, teknolojik makinelerle hızlı ve güvenli çalışmak kurumsal ilkelerimizin başında gelmektedir.
 

Ceylan Hafriyat işverenlerinin ihtiyaç ve şartlarını karşılamayı ve koşulsuz işveren memnuniyetini sağlamayı taahhüt etmektedir. Bu taahhüdümüz tüm süreçlerimizde sürekli gelişmeyi hedef alan yönetim anlayışımızın etkin uygulaması ile gerçekleşecektir. Tüm çalışanlarımızın sürekli gelişimi ve memnuniyeti hedeflerimize ulaşmak için kesin koşulumuzdur.
 

Toprak, taş veya kayalık zeminleri kazma, taşıma, yumuşatma , karayolu, baraj, demiryolu, madencilik ve bina inşaatı gibi projelerin önemli bir kısmı hafriyattır. Zamanımızda büyük hafriyatlar genellikle modern makine ve taşıtlarla yapılmaktadır. Hafriyatta değişik maksat ve şartlarda çalışan çeşitli iş makineleri kullanılmaktadır.
 

Şirketimiz faaliyet gösterilecek alanda , iş öncesi bölgenin jeolojik yapısını inceleyerek fiyat verirken sizi yanıltmayacak deneyime sahip iyi bir ekiple zamanında iş teslimi her zaman referansımız olmuştur.

Bize Danışmadan Karar Vermeyiniz…